Srpen 2017

Top 10 mužů

21. srpna 2017 v 13:13 | Love G ♥ |  Top 10
Ahoj, čaute, vítejte !!


Tak jsem přemýšlela a založila rovnou rubriku .. Top 10 . Teď hned první článek - Top 10 mužů ♥. Tak holky, doufám, že se najdete alespoň v nějakém :-) . Vyplňte Vaše nuber 1 v anketě !

Jak jsem později zjistila.. Moc nejde uděat pořadí :-D .. Ale už se s tím dělám dlouho, takže konečná .

Delirium

21. srpna 2017 v 12:37 | Love G ♥ |  Seriály


Moje hodnocení: 35%
Hodnocení CSFD: 58%


Ahoj, čaute, vítejte !!

Seriál o jednom díle jménem Delirium vůbec neměl být seriál... V jednom díle toho bylo moc. Vlastně celá první knížka. Podle mého názoru by udělali o moc líp, kdyby to byl 1,5 hodinový film... Protože se hlavní hrdinové seznámí a snad za 5 minut se milují k smrti. Těžce se dostanete v takovém zmatku do děje.

Info
Futurismus, fantasy. Vzdálená budoucnost, která by mohla nastat. S pojmem ,,Lása je nemoc" . Hlavní hrdinka Lena v tuto ideu věří, dokud se sama nezamiluje a nezjišťuje okolnosti ohledně jejího táty.

Určené hlavně pro...
Seriál za to nestojí. Nejdřív si přečtěte knihu :-).

Podobné (knihy) - Seriály sem nebudu zahrnovat
Hunnger games
Divergence
Smrtná zima


Víc příště

Love G ♥

Scream Queens 1. série

19. srpna 2017 v 22:55 | Love G ♥ |  Seriály
Moje hodnocení: 85%
Hodnocení CSFD: 69%

Ahoj, čaute, vítejte!!

Právě jsem dokoukala 1. sérii tohoto seriálu... Jsem nadšená. Už jen obsazení - Emma Roberts (opět úžasný herecký výkon jako rozmazlená holčena s bohatým papá), Abigail Breslin, Lea Michele (její rozšířené zorničky a úsměv dokořán mi v Glee připadal až děsivý, tady se perfektně hodí) , Ariana Grande ale hlavně ♥ Nick Jonas(ano, od 13 let mě pořád jeho krása neopustila), plus hromada dalších. Co jsem zběhle pokoukla obsazení 2. série, těším se na Taylora Lautera :) .
Ještě jsem byla nadšená z oblečení, co nosili Chanelky :-)

Info
Seriál je o mladých dívkách patřících do sesterstva Kappa Kappa Tau, které si chtějí prostě jen "zachránit krky". Příběh se prolíná do 20 let staré události, kde umřela matka dvou dětí. Ty se chtějí pomstít a zabíjet s převlekem Rudého ďábla, vtipného maskota.

Určené hlavně pro...
Tuto srandu bych doporučila lidem, co mají rádi bizardnější humor, trošku absurdního drama a neodradí je "ženské nebo holčičí" filmy. Seriál musíte brát s nadhledem, jinak se Vám stoprocentně líbit nebude.

Podobné seriály
Pretty little liars - občas zachází do dramatu jako ,,Kdo je A?"
Scream

Další fotky CČ

Víc píště

Love G ♥


Moje milovaná Barco..

18. srpna 2017 v 22:43 | Love G ♥ |  Blabla

Ahoj, čaute, vítejte!!

Nerada, vážně nerada, se bavím, čtu nebo píšu o těchto problémech... Mám raději nasazené růžové brýle, jako mnoho lidí. Ale tato událost mě rozesmutnila...

Když jsem se dívala na videa, jak lidé po mojí milované La Ramble utíkají, brečela jsem. Opravdu.

V Barceloně jsem byla jednou, na jaře plánuji další výlet (žádná událost mě nezastaví!). Po jedné návštěvě tohoto ohromného města plných skvělých lidí, jsem se zamilovala. Většina lidí sní o Americe. New York. Los Angels. Chicago,... Každý má vlastně svoje vysněné město. A já ve svém snu byla.

Představte si, že se zničeho nic ocitnete ve svém snu. Na tom nejúžasnějším místě, kde Vám srde bije 3x tolik, kde se kolem sebe rozhlédnete a pocítíte takové štěstí, takovou radost, takové píjemné pocity, co nikde jinde. Kde jste tím, kým chcete být, kde se nepřetvařujete před šéfem nebo rivalkami ze třídy. To je to místo. Zavřete oči a vidíte ho.

To pro mě znamená Barcelona. Můj sen.

A vidět tohle místo, kde zapomenete na všechno zlé, jak ho terorizuje nějaký objekt, který by měl být vyhlazen (toto pro mne nejsou lidi)... To je utrpení.

Chci se omluvit ohledně psaní na tohle téma. Potřebovala jsem si vylít srdíčko♥.

Víc příště

Love G ♥

Who am I?

17. srpna 2017 v 22:25 | Love G ♥ |  Blabla

Ahoj, čaute, vítejte !

Nechci tady popisovat svoji životní cestu, sebe a jak vypadám či kolik mi je let (Info v profilu).
Chci se Vám představit spíše z té stránky, co mám ráda.. Abyste mohli buď číst tento blog nebo ho rovnou zavřít a papa.

Vypadá to jako na rande na slepo, tyhle témata, ale co.. Filmy, seriály, hudba. Část každého z nás

Moje filmotéka je velmi rozmanitá. Miluji totiž snad všechny druhy flmů. Ráda se bojím vyjít z domu po pořádném hororu, ráda si pobrečím u nějaké přeslazené americké scénce a ano, občas kouknu tajně na filmy pro "13tileté" (koukají na to spíš holky v 10ti). Ráda taky umírám smíchy u nějaké komedie se suchým nebo černým humorem ( to je moje ). A pak jsou tu filmy, kde se něco dozvím..

Tak na stejno to mám se seriály, ale co si budem... Sex and the City je Sex and the City

Chci sem později dát nějaké rychlo-recenze bez velkých spoilerů ( ale jsem hrozná, klidně převykládám vše a dopředu připravím na leknutí nebo na sexy pohled na pana Greye).

A hudba? Jsem otevřená všemu jak u filmu. Nejraději poslouchám pohodové písničky(podobné třeba novému songu od Miley - Malibu), potom trošku Rapu (ne Ektor, já raději Biggieho), trošku Titanicu, trošku festivalových českých(best of Rybičky 48 a IneKafe) a nakonec jdu na koncert ACDC.

Víc přístě

Love G ♥

Jsem opět v tom?

17. srpna 2017 v 21:49 | Love G ♥ |  Blabla
Ahoj, vítej, brej večír..

Dlouho jsem nezapisovala do deníčku či blogu.. Po pár letech jsem se podívala na staré kousky a zjistila jsem,, že mi to chybí. Bylo to něco, co mě naplňovalo klidem a relaxem.

Taková půlhodinka s kávičkou na balkoněProto jsem se vrátila do internetového anonymního světa, kde budu sdílet své poznatky, nálady, recenze na filmy (znáte to.. jak se sakra jmenoval ten film...?), DIY atd ..

Love G ♥