Září 2017

Scream Queens 2. série

28. září 2017 v 12:42 | Love G ♥ |  SeriályMoje hodnocení: 75%
Hodnocení CSFD: 63%

Ahoj, čaute, vítejte!!


Kdo nečetl recenzi na 1. sérii, odkaz je nahoře
Tím pádem už zde nebudu představovat obsazení etc..

Info

Z blázince propustily Chanelky a ty jsou bez pěněz. V tom děkanka Munshová hledá doktory a sestry pro svoji navou nemocnici, aby si vyléčila vlastní nemoc. Heslo nemocnice je něco jako ,,vyléčíme nevyléčitelné".
A jako v minulé sérii, z ničeho nic se zde objeví sériový vrah, který se mstí po několikati letech.
Děj je opět promyšlený, ae kolikrát působí až moc... jak to jen říct... prostě neví, co víc tam dát, tak zde projíždí až moc absurdní kravinky. Proto o % ode mě míň, než u . série :-).

Víc příště :-)

Love G ♥


Jako americký film

1. září 2017 v 12:38 | Love G ♥ |  Blabla

Ahoj, čaute, vítejte!!

Před pár dny jsme měli s přítelem menší rozepři. Nebudu tady vyprávět, skrz co jsme se hádali. Bydlení společně prostě přináší zbytečné hádky, které nikdo neuhlídá.

Tentokrát jsem byla naštvaná já. V průběhu hádáání šel přítel do vany. Za chvíli (po uklidňující cigaretě a koukání z balkónu do lesů) jsem za ním přišla v klidu si říct, co je špatně.

Sedla jsem si na okraj vany, mluvila jsem, on se mi omluvil a přiznal svoji chybu (vítězství!). Chytl mě za ruku, chvíli ji hladil jako malého bezbraného tvora. Najednou mě chytl pevně a celou oblečenou mě shodil na něj do vany.

Rozmrzelost z hádky byla tatam, oba jsme se začali smát, kolem vany voda (no kdo to asi uklízel...) a já se dívala na ten šťastný výraz v jeho očích. Ten výraz, co říká ,,Miluji tě". Ten krásný romantický výraz v amerických slaďárnách.

Asi hodinnu jsme se mazlili v té vaně.

Můj antiromantický přítel udělal kravinu, která pro mě v tu chvíli byla romantická a energie mezi námi byla jako byste si dali po týdnu dřiny čokoládu. (vážně divné přirovnání :D)

Víc píště

Love G ♥